» Questy

Questy

Pokaż: aktywne | zakończone
Wyświetlono rezultaty 41-60 z 87.
Sortuj wg:
Zrecenzuj Activity

Zrecenzuj Activity

Zgłoszenia: 2 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu gry planszowej Activity. Osoba wykonująca quest powinna pobrać grę z materiałów, a następnie dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu.
Zrecenzuj CV: Plotki

Zrecenzuj CV: Plotki

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu gry planszowej CV: Plotki. Osoba wykonująca quest powinna pobrać grę z materiałów, a następnie dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiadają szefowie działu Gry Planszowe.
Zrecenzuj Permutu

Zrecenzuj Permutu

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu gry planszowej Permutu. Osoba wykonująca quest powinna pobrać grę z materiałów, a następnie dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiadają szefowie działu Gry Planszowe.
Zrecenzuj Krügera. Szakala

Zrecenzuj Krügera. Szakala

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu książki Krüger. Szakal. Otrzymana książka nie blokuje limitu materiałów, które może pobrać recenzująca osoba. Quest przeznaczony jest dla jednej osoby, która otrzyma od nas ww. książkę pocztą. Reputacja autorska nie ma wpływu na możliwość wykonania questa, ale wymagana jest znajomość poprzedniego tomu serii. Aby wykonać Questa, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj coś klasycznego

Zrecenzuj coś klasycznego

Zgłoszenia: 6 | Liczba nagród: 3
Quest polega na zrecenzowaniu dowolnej powieści fantastycznej, której światowa premiera odbyła się przed 1980 rokiem. Osoba wykonująca Quest musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz książki. Quest jest przeznaczony dla osób posiadających mniej niż 20 reputacji. Tekst powinien sobie liczyć nie mniej niż 5 tysięcy znaków razem ze spacjami. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Ponurą drużynę

Zrecenzuj Ponurą drużynę

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu Ponurej drużyny autorstwa Luke'a Sculla. Osoba wykonująca Quest musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz książki. Ilość reputacji nie ma wpływu na możliwość wykonania questa. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Hobb

Zrecenzuj Hobb

Zgłoszenia: 2 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu jednego z cykli autorstwa Robin Hobb (Skrytobójca, Złotoskóry albo.Kupcy i ich żywostatki). Osoba wykonująca Quest musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarze książek. Ilość reputacji nie ma wpływu na możliwość wykonania questa. Quest można wykonać, dodając 3 recenzje liczące sobie od 4 do 5 tysięcy znaków razem z odstępami, lub jedną zbiorczą, o długości co najmniej 10 tysięcy znaków. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję / recenzje na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Złodzieja wrót

Zrecenzuj Złodzieja wrót

Zgłoszenia: 2 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu książki Złodziej wrót Orsona Scotta Carda. Otrzymana książka nie blokuje limitu materiałów, które może pobrać recenzująca osoba. Quest przeznaczony jest dla jednej osoby, która otrzyma od nas ww. książkę pocztą. Reputacja autorska nie ma wpływu na możliwość wykonania questa, ale wymagana jest znajomość poprzedniego tomu serii. Aby wykonać Questa, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Black Out

Zrecenzuj Black Out

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu książki Black Out Andreasa Eschbacha. Otrzymana książka nie blokuje limitu materiałów, które może pobrać recenzująca osoba. Quest przeznaczony jest dla jednej osoby, która otrzyma od nas ww. książkę pocztą. Quest jest przeznaczony dla użytkowników z reputacją poniżej 25. Aby wykonać Questa, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Osierocone światy

Zrecenzuj Osierocone światy

Zgłoszenia: 3 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu Osieroconych światów Michaela Cobley'a. Osoba wykonująca Quest musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz książki. Ilość reputacji nie ma wpływu na możliwość wykonania questa. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Proroctwo

Zrecenzuj Proroctwo

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu książki Proroctwo Marka Frosta. Otrzymana książka nie blokuje limitu materiałów, które może pobrać recenzująca osoba. Quest przeznaczony jest dla jednej osoby, która otrzyma od nas ww. książkę pocztą. Reputacja autorska nie ma wpływu na możliwość wykonania questa. Aby wykonać Questa, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj To już było

Zrecenzuj To już było

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 1 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu książki To już było Piotra Kubieńca. Otrzymana książka nie blokuje limitu materiałów, które może pobrać recenzująca osoba. Quest przeznaczony jest dla jednej osoby, która otrzyma od nas ww. książkę pocztą. Quest przeznaczony jest dla użytkowników posiadających przynajmniej 1 punkt Reputacji autorskiej. Aby wykonać Questa, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.  
Napisz kolejną część Planszowych bojów

Napisz kolejną część Planszowych bojów

Zgłoszenia: 3 | Liczba nagród: 3
Quest polega na napisaniu artykułu z cyklu Planszowe boje. Planszowe boje to nic innego jak porównania gier planszowych, które są do siebie podobne w kilku aspektach. Dotychczasowe artykuły z tej serii można znaleźć tutaj. Przykłady tematów: Tajemnicze domostwo vs. Dixit Pędzące żółwie vs. Agenci Arka zwierzaków vs. Mondo Arkham Horror vs. Eldritch Horror Świat Dysku: Ankh Morpork vs. Wiedźmy Cyklady vs. Kemet 7 Ronin vs. Król i Zabójcy (wykonany) Neuroshima Hex! vs. Tezeusz​ (wykonany) Jeśli chcesz wziąć udział lub zaproponować temat to przed przystąpieniem koniecznie skontaktuj...
Zrecenzuj cykl przygodowy dla bloku dodatków LCG

Zrecenzuj cykl przygodowy dla bloku dodatków LCG

Zgłoszenia: 2 | Liczba nagród: 2
Cykl może obejmować następujące gry LCG: Star Wars, Netrunner, Władca Pierścieni, Warhammer: Inwazja, Call of Cthulhu. Należy zrecenzować cały jeden dowolny blok dla dowolnej wywienionej wyżej gry. Reputacja autorska nie ma wpływu na możliwość wykonania questa, jednakże recenzent musi samodzielnie zaopatrzyć się w zestawy przygodowe. Quest przeznaczony dla dwóch osób. Odpowiedzialny za weryfikację zadania: szef działu planszowego
Zrecenzuj Długą wojnę

Zrecenzuj Długą wojnę

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 1 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu książki Długa wojna Terry'ego Pratchetta i Stephena Baxtera. Książkę wyślemy osobie, które pobierze Quest. Otrzymana książka nie blokuje limitu materiałów, które może pobrać recenzująca osoba. Quest przeznaczony jest dla użytkowników posiadających przynajmniej 1 punkt Reputacji autorskiej - w przypadku zerowej reputacji prosimy o uprzednie opublikowanie w serwisie recenzji dowolnej książki o tematyce fantastycznej lub kontakt z szefem działu Książki. Aby wykonać Questa, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada T...
Zrecenzuj Fantasy & Science Fiction

Zrecenzuj Fantasy & Science Fiction

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Zapraszamy do udziału w queście, w którym do wygrania są dwa pakiety zawierające 6 archiwalnych numerów pisma Fantasy & Science Fiction, z których każdy liczy sobie około 200 stron. Quest polega na zrecenzowaniu dwóch książek - jednej należącej do gatunku science fiction, drugiej fantasy. Nagrody otrzyma dwoje pierwszych użytkowników, którzy zamieszczą oba artykuły, których poziom zostanie zaakceptowany przez szefa działu książkowego. Reputacja autorska nie ma wpływu na możliwość wykonania questa, jednak sam quest jest przeznaczony wyłącznie dla użytkowników, którzy dotychczas nic nie op...
Zrecenzuj film LEGO® Przygoda lub Zimową opowieść

Zrecenzuj film LEGO® Przygoda lub Zimową opowieść

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu filmu LEGO® Przygoda lub Zimowa opowieść. Osoba, która podejmie się realizacji zadania musi we własnym zakresie obejrzeć wybrany film. Możliwość zgłoszenia się do wykonania Questa ma każdy użytkownik serwisu Poltergeist, niezależnie od posiadanej reputacji autorskiej. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację wykonania zadania odpowiada Kamil ‘New_One’ Jędrasiak, szef działu Film.
Zrecenzuj Martina

Zrecenzuj Martina

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1
Quest polega na zrecenzowaniu dowolnej powieści George'a R.R. Martina, która nie należy do serii Pieśń Lodu i Ognia. Osoba wykonująca Quest musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz książki. Reputacja autorska nie ma wpływu na możliwość wykonania questa. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Tajemnicę diabelskiego kręgu

Zrecenzuj Tajemnicę diabelskiego kręgu

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 1 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu Tajemnicy diabelskiego kręgu Anny Kańtoch. Osoba wykonująca Quest musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz książki. Quest przeznaczony jest dla dla jednego użytkownika lub użytkowniczki posiadającego/ej przynajmniej 1 punkt Reputacji autorskiej. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
Zrecenzuj Imię wiatru

Zrecenzuj Imię wiatru

Zgłoszenia: 1 | Liczba nagród: 1 | Wymagana reputacja: 1 (Autorska)
Quest polega na zrecenzowaniu Imienia wiatru Patricka Rothfussa. Osoba wykonująca Quest musi samodzielnie zaopatrzyć się w egzemplarz książki. Quest przeznaczony jest dla dla jednego użytkownika lub użytkowniczki posiadającego/ej przynajmniej 1 punkt Reputacji autorskiej. Aby wykonać Quest, należy dodać i zredagować recenzję na łamach serwisu. Za weryfikację Questa odpowiada Tomasz 'Asthariel' Lisek, szef działu Książki.
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.